עגלת הקניות

משלוח חינם עד הדלת ברכישה מעל 159 ש"ח

?למה חשוב להשתמש בתכשירים המגנים מחום לפני שימוש במחליק או מייבש שיער

תוכן שיווקי

גם למנוסות ביותר במייבש שיער ובמחליקים, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת כדי לשמור על תוצאות ההחלקה ועל בריאות השיער. אז איך נהנה משיער חלק בלי להזיק לו והאם זה בכלל אפשרי?

הכיני את שיערך לפני כל שימוש במייבש שיער ובמחליק.


לפני השימוש במייבש שיער או במחליק  לעיצוב השיער, חשוב לייבש את השיער היטב ולא לעבור ישר לסירוק במברשת או מסרק. כשהשיער במצב לח עד יבש, כדאי לשים עליו קרם אשר נועד להגן על השיער מפני חום, שיגן עליו מפני קרני השמש הלוהטות וחום מייבש השיער. הקרם צריך להכיל חומר שיבנה שכבת הגנה לאורכה של השערה וכך יגן עליה מפני חום המכשיר. אם מדובר במחליק, הקפידי להחליק רק על שיער יבש (שימוש במחליק שיער על שיער רטוב מכל סוג זהה לגיהוץ חולצה רטובה במגהץ בגדים ) וגם כאן לפני הפעולה חשוב למרוח קרם הגנה מפני חום. 

בשום אופן אל תאספי את השיער מאחורי האוזניים או לקוקו. 
הקלות שבה ניתן להרוס שיער היא מדהימה ואכן, אם אתן בטעות מחליטות לאסוף יפה את השיער לקוקו, ייתכן והשערות תקבלנה צורה לא אסתטית. חשוב לשים סרום שיזין את השיער, יעטוף וישמר את התוצאות. אם בכל זאת את חייבת לאסוף את השיער, מומלץ לחכות לפחות שעה וחצי עד שהשיער יקבל את הצורה הרצויה.
 
חייבים להשתמש בחומרים הנכונים!

שיער שעובר טיפול במייבש שיער או מחליק בתדירות גבוהה, נוטה להישבר. השיער הופך יבש ופגיע, כתוצאה מהחום הלוהט. לכן חשוב לטפח אותו ולשמור עליו בעזרת חומרים נכונים. חומרים שאחד ממרכיבי היסוד שלהם הוא הקראטין יעזרו בשמירה והגנה על השיער. בנוסף, מומלץ להשתמש במוצרים שאינם מכילים מלח סודיום לשיער ומעושירם בחליטות קראטין.