עגלת הקניות

משלוח חינם מעל 159 ₪ | להזמנות 036336688

טיפולי קראטין

טיפולי הקראטין של לאסיו

טיפולי הקראטין של לאסיו הינם טיפולי הקראטין המתקדמים בעולם - הם לא החלקת שיער!  הטיפולים הופכים שיער פגום לשיער בעל גימור מושלם תוך כדיי הגנה ותיקון קצוות השיער, הטיפול מועשר במרככים טבעיים ועדינים אשר מקובעים לתוך השיערה על מנת להעניק מראה מבריק' בריא וחלק טבעי.
טיפולי הקראטין של לאסיו בטוחים לשימוש וניתנים לשטיפה מיד בתום הטיפול - כל הטיפולים מאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי
ללאסיו ישראל 3 טיפולים אשר מותאמים לשיער הישראלי בשילוב האקלים הים תיכוני:
ONE DAY FORMULA 
טיפול הקארטין הותיק של החברה, מתאים לכל סוגי השיער ומעולה לשיער מובהר\ בעל גוונים בהירים.טיפול על בסיס מים מכיל תמציות ענבר, משאיר את השיער בריא ובעל מגע של משי עד 4 חודשים, מנטרל שיער פריזי ב100% ומפחית את התלתלים עד 90%.  טיפול ידידותי לספר וללקוחה כאחד, מתאים לכל סוגי השיער. פתרון מעולה לשיער מובהר כמובן ללא שינוי גוון השיערlasio one day
LASIO MOCHA SILK
טיפול קארטין מהפכני והעוצמתי על בסיס מים המכיל תמציות ענבר ומועשר בשמן קוקוס, מתאים לשיער עבה\קשה\כהה\מרדן. משאיר את השיער בריא ובעל מגע של משי עד 4 חודשים, מנטרל שיער פריזי ב100%. טיפול ידידותי לספר וללקוחה כאחד, . טיפול זה מותאם לשיער הישראלי המרדן.
lasio mocha silk
LASIO TROPIC
לאסיו קראטין Tropic הינו הנוסחה המהפכנית שלנו, נטולת פורמלין לחלוטין.  על בסיס מים עדינים. היא מחזיקה עד 3 חודשים, משקמת תלתלים והופכת אותם למדהימים, מנטרלת 100% שיער פריזי ומכילה מרכיב ההאצה המאפשר לטיפול להישטף מהשיער באותו היום בו הוא מיושם! הטרופיק יפתח לך את התלתל בעד 15% וישאיר אותו נעים למגע ובדיוק בצורה שאת אוהבת. קראטין Tropic הוא טיפול מצוין עבור לקוחות בעלות שיער אירופאי , וללקוחות המעוניינות לשמור על מבנה שיערן ותנועתו . נטול פורמלדהיד, מכיל מרכיב האצה ושמן קוקוס המזין את הקרקפת תוך הוספת ברק. 
lasio keratin tropic

 

כל מוצרי וטיפולי לאסיו מאושרים ע"י משרד הבריאות! תוכלו להיכנס למאגר התמרוקים ולכתוב בשורת החיפוש לאסיו